GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ytterfoder 4621075
nr 462 1075
Ytterfoder
Wilhelm Kåge Gustavsberg 1920-tal, grön och gul blomdekor, diameter 19 cm (sk nagg)
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 23 april 2007
22/4 22:18:12
23/4 14:15:48
400 kr